Устаткування для нанесення клею у продажі представлено у різних варіантах виконання. У асортименті представлені, як побутові, так і професійні моделі. Але якого виду краще віддати власне перевагу? Спочатку, перед придбанням такого пристрою, необхідно визначитися з кінцевою метою. Професійні пристрої характеризуються присутністю автоматичної подачі клею, адже вони здатні функціонувати безперервно протягом не однієї години. У результаті його придбання кожна людина може самостійно склеювати різні вироби. Хоча для домашнього застосування більше підійде побутове обладнання. Вартість виробу залежить від величезної кількості чинників. Наприклад, на неї прямим чином впливає розмір стрижня, а також самого пістолета. Також на ціну впливає і потужність наявного там нагрівального елементу. Додатково у продажі є термоклейові пістолети, які можуть функціонувати, як від електричної мережі, так і від звичайної акумуляторної батареї. Природньо, другий різновид виробів обійдеться значно дорожче. Хоча зручність роботи при цьому буде знаходитися на більш високому рівні. Багато фахівців рекомендують звернути власну увагу і на моделі зі змінними насадками. Завдяки даній характеристиці у значній мірі розширюється сфера використання пістолета. У будь-якій ситуації, обладнання для клею розплаву - це відмінне придбання. Найчастіше такі пристрої використовуються не тільки на підприємствах, але і у домашній обстановці.

Вони володіють такими перевагами:

1. Економічність використання. Завдяки застосуванню даного обладнання можна заощадити значну кількість коштів на придбання витратних матеріалів.

2. Надійність продукції. Багато виробників таких пристроїв займаються їх виготовленням протягом великої кількості років. Вони використовують якісні комплектуючі елементи і вдосконалені технології.

3. Швидка окупність. У зв'язку з присутністю високого показника швидкості обробки різноманітних матеріалів, компанії, збільшуючи виробництво продукції, можуть досить швидко отримати додатковий прибуток.