Термоклей - це термопластична речовина, яка при нагріванні до певної (робочої) температури розм'якшується до в’язкого стану, а при охолодженні знову переходить в твердий стан.

Основними причинами популярності клеїв-розплавів є: універсальність, невеликий час схоплювання і широкий спектр застосування.

Гарячий клей розплав виробляється в різних формах - стрижнях різних розмірів і діаметрів, гранулах, блоках і подушках.

Клей-розплав може бути нанесено за допомогою:

• ручного клейового пістолета;

• професійного ручного пістолета підключеного до ножної педалі.

• Клейового дозатору (аплікатору);

• іншим спеціалізованим обладнанням

ТИПИ ТЕРМОКЛЕЮ:

   ЕтиленВенілАцетат (EVA) термоклей - найбільш широко використовуваний тип клею-розплаву. Він придатний для з'єднання різноманітних елементів, включаючи картон, м'яку деревину, деякі пластики, тонкі метали, кераміку і тканини.

   Поліолефін (РО) термоклей на базі металлоцина використовуються в тих випадках, коли склеєні вироби піддаються впливам високої або низької температури. Завдяки хімічному складу дренажна система клейового устаткування, шланги, форсунки і клейова камера звільняються від нагару клею, використовуваного раніше. Поліолефін хімічно стійкіші, ніжЕтиленВенілАцетатні, і тому часто застосовуються в автомобільній, пакувальній, електронній промисловостях. Поліолефінові клеї підходять також для матеріалів, що містять натуральні або синтетичні смоли, такі як, тверді породи дерева, шкіра, ПВХ, фольга, легкі метали.

   Середньочутливі до тиску (EPSA) термоклей на основі альфа-полі-олефінів зберігають липкість поверхні до 6 хвилин. Вони ідеальні для нанесення клею-розплаву на поверхні великої площі і для склеювання чутливих до тепла матеріалів.

   Чутливі до тиску (PSA) термоклей зберігають липкість поверхні до 10 годин. Вони ідеальні для нанесення клею-розплаву на поверхні великої площі, призначені для широкого спектра роботи з важко склеюваними поверхнями, часто застосовуються при виробництві в автомобільній, будівельній та інших промисловостях. 

Спеціалісти компанії «Белмікс Україна» допоможуть Вам в підборі клею, проведенні тестів, нададуть кваліфіковану консультацію.