Велика область використання, швидкий час для закріплення і універсальність забезпечили популярність цього засобу. Головною перевагою є можливість використання склеєних елементів вже через лічені секунди. Перед тим як вибрати термоклей для пістолета, характеристики якого залежать від форми, потрібно придбати інструмент, з яким він використовується.

 

Клейові стрижні здатні склеїти будь-які матеріали, в тому числі тканини, папір, картон, метал, деревину, пластмасу та інше. Виняток становлять ПВХ, штукатурка і бетон. З усіма іншими матеріалами клей забезпечує міцне скріплення. Гарячий термоклей для пістолета розділяється по діаметру. Найпоширенішими є 11 і 7 мм. Існує безліч і інших розмірів. При цьому вибір того чи іншого залежить від наявного пістолета. Також штифти можуть мати різну довжину: в діапазоні від 4 до 30 см.

Термоклей для пістолета, характеристики якого можуть бути різними, підходить для певних матеріалів. Він представлений безліччю відтінків. Всі види даної речовини відрізняються властивостями і компонентним складом. Найбільшого поширення набув білий прозорий штифт завдяки своїй універсальності. Він підходить для роботи з будь-якою поверхнею.

Температура плавлення є не менш важливою характеристикою. У одних стрижнів вона становить 150 градусів. Іншим досить для роботи більш низької температури. Варто зазначити, що для місць, що характеризуються невеликим нагріванням, повинен підбиратися менш плавкий клей. При виборі необхідно враховувати характеристики термопістолета і матеріал який використовується в роботі.

Термоклей в штифтах має дуже високу в'язкістю, завдяки цьому він надійно скріплює поверхні при мінімальній витраті. Завдяки цим характеристикам помітно прискорюється процес проведення робіт. До всього іншого можна додати невисоку вартість і якість склеювання поверхні.

                                                                ВИТРАТИ КЛЕЮ